AUEB Stats Comic Book!

Από τη @chrysasakel (@byzantine__tales), την καλλιτέχνη πίσω από το νέο Κόμικ του ΟΠΑ-Stats:

«Στο Open Day του Department of Statistics, Athens University of Economics and Business ανακοινώσαμε τη νέα συνεργασία μας για τη δημιουργία μιας σειράς comic strip που απεικονίζουν με μια δόση χιούμορ τις εμπειρίες των φοιτητών!

Είναι πολύ ευχάριστο να βλέπεις τέτοια όρεξη και διάθεση από τους καθηγητές να προωθήσουν το τμήμα τους, αλλά και από νέα παιδιά που ήρθαν να γνωρίσουν περισσότερα για τη σχολή!

Ευχαριστώ πολύ τον διευθυντή του τμήματος Ιωάννη Ντζούφρα και την Νόρα Ραυτοπούλου που μου έδωσαν αυτή την ευκαιρία να είμαι κομμάτι αυτού του τόσο πρωτότυπου εγχειρήματος!»

Χρύσα, σ’ ευχαριστούμε για την τόσο όμορφη συνεργασία μας, τη δημιουργικότητά σου, το ταλέντο σου, αλλά και τα καλά σου λόγια για το Τμήμα μας! Χαρά μας να μεγαλώνει η «οικογένεια» του AUEB-Stats, με άτομα σαν εσένα!

"Πάμε ΟΠΑ-Stats"

#AUEB #AUEB_Stats #Πάμε_ΟΠΑ_Stats_Comic