ThinkBiz 13th Era

Θέλεις να αναπτύξεις τα hard και τα soft skills σου, να συμμετέχεις σε εθελοντικά projects που έχουν πραγματικό αντίκτυπο στον κόσμο και να δικτυωθείς με άτομα που μοιράζονται το πάθος σου για τη δημιουργία και την επιχειρηματικότητα;

Το ThinkBiz είναι εδώ και σε καλεί να γίνεις μέλος του πιο καινοτόμου οργανισμού επιχειρηματικότητας στην Ελλάδα!

Στο όνομα ThinkBiz ακούει ο μεγαλύτερος φοιτητικός οργανισμός επιχειρηματικότητας στην Ελλάδα που έχει στόχο να ενώσει το χάσμα μεταξύ του επαγγελματικού και του ακαδημαϊκού κόσμου.

Μα γιατί το ThinkBiz;

• Είναι η πρώτη μεγαλύτερη φοιτητική κοινότητα επιχειρηματικότητας στην Ελλάδα
  • Σου προσφέρει πρόσβαση σε μοναδικές ευκαιρίες δικτύωσης και συνεργασίας
  • Σε βοηθά να αναπτύξεις δεξιότητες που θα σε ξεχωρίσουν στην αγορά εργασίας
  • Είναι ο βοηθός που θα σε στηρίξει στα πρώτα βήματα του ταξιδιού σου στον κόσμο των επιχειρήσεων

Μπες ΤΩΡΑ στην 13η Era του ThinkBiz που καινοτομεί και αναπτύσσει την επόμενη γενιά επιχειρηματιών!

Υποβολή αιτήσεων: https://forms.gle/3BbWfCToPVtBPec9A

Μην χάνεις χρόνο, γίνε και εσύ μέλος του μεγαλύτερου φοιτητικού οργανισμού επιχειρηματικότητας στην Ελλάδα!