6ο Συνέδριο Ηλεκτροκίνησης

Η Ελληνική Εταιρεία Ενεργειακής Οικονομίας (HAEE) και το insider.gr προσκαλεί τους φοιτητές και τις φοιτήτριες προπτυχιακού και μεταπτυχιακού επιπέδου, του Τμήματος Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας, του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών, στο 6ο Συνέδριο Ηλεκτροκίνησης, το οποίο θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη, 18 Ιανουαρίου 2023, στο Ελληνικό Μουσείο Αυτοκινήτου.

Το 6ο Συνέδριο Ηλεκτροκίνησης θα φωτίσει τη δυναμική, τις προκλήσεις, αλλά και τις ευκαιρίες του τομέα της πράσινης και βιώσιμης μετακίνησης στην Ελλάδα.

Διατίθεται συγκεκριμένος αριθμός δωρεάν θέσεων αποκλειστικά για φοιτητές (θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας). Για τη διασφάλιση της συμμετοχής τους, οι φοιτητές πρέπει να απευθυνθούν στο e-mail: p.terzaki@haee.gr, εκδηλώνοντας το ενδιαφέρον τους έως τη Δευτέρα 16 Ιανουαρίου 2023.

Οι συμμετέχοντες/-ουσες θα λάβουν βεβαίωση παρακολούθησης μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (email).

Η είσοδος στον συνεδριακό χώρο θα επιτραπεί κατόπιν υπόδειξης φοιτητικής ταυτότητας σε ισχύ.

Το πρόγραμμα του Συνεδρίου είναι διαθέσιμο εδώ.