Startup Career Day

Είσαι τελειόφοιτος/-η ή πρόσφατα απόφοιτος/-η του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και αναζητάς εργασία ή πρακτική άσκηση;

Θέλεις να γίνεις κι εσύ μέρος της δυναμικής και ολοένα αναπτυσσόμενης κοινότητας των ελληνικών startups;

Δήλωσε τώρα συμμετοχή στο StartUp Career Day,  τη μοναδική Ημέρα Καριέρας που σε φέρνει σε επαφή με ελληνικές αναπτυσσόμενες startups!

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 6 Μαρτίου στο Σεράφειο του Δήμου Αθηναίων και συνδιοργανώνεται από τη Μονάδα Καινοτομίας και Επιχειρηματικότητας (ΜοΚΕ) Ο.Π.Α., το CollegeLink, τη Μονάδα Καινοτομίας και Επιχειρηματικότητας του Εθνικού Μετσόβιου Πολυτεχνείου και το InnovinΑgri του Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθηνών.

Μη χάσεις την ευκαιρία:

• να πραγματοποιήσεις συνεντεύξεις με πολλές επιτυχημένες αλλά και ανερχόμενες startups,
  • να παρακολουθήσεις ενδιαφέροντα workshops σε παράλληλα sessions, και
  • να μάθεις τα μυστικά ενός καλού βιογραφικού.

Μάθε περισσότερα και δήλωσε συμμετοχή εδώ.