Προκήρυξη για την πλήρωση της θέσης Διευθύντριας/Διευθυντή Εργαστηρίου με τίτλο "Εκπαιδευτικό Εργαστήριο της Σχολής Οικονομικών Επιστημών (ΕconLab)" του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών

Ο Κοσμήτορας της Σχολής Οικονομικών Επιστημών του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών προκηρύσσει εκλογές για την ανάδειξη Διευθύντριας/Διευθυντή του Εκπαιδευτικού Εργαστηρίου της Σχολής Οικονομικών Επιστημών (EconLab).

Καλούνται οι ενδιαφερόμενες/οι να υποβάλουν, ηλεκτρονικά, στη Κοσμητεία της Σχολής Οικονομικών Επιστημών (soe@aueb.gr), αίτηση υποψηφιότητας, από τη Τρίτη 1η Οκτωβρίου 2024 έως και την Τετάρτη 16 Οκτωβρίου 2024 και ώρα 24:00..

Μαζί με την αίτηση, οι κ.κ. υποψήφιες/οι  πρέπει να υποβάλουν ενημερωμένο βιογραφικό σημείωμα. Η εκλογική διαδικασία θα διεξαχθεί, τη Τετάρτη 6  Νοεμβρίου 2024  και ώρα 10:00-12:00