StartUp Career Day: H No1 Eυκαιρία να Ξεκινήσεις την Καριέρα σου σε Επιτυχημένες StartUp Εταιρείες

Θέλεις να γίνεις κι εσύ μέρος της δυναμικής και ολοένα αναπτυσσόμενης κοινότητας των ελληνικών StartUps?

Αναζητάς εργασία ή πρακτική άσκηση και είσαι τελειόφοιτος/η ή πρόσφατα απόφοιτος/η από το Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών, το Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο ή το Γεωπονικό Πανεπιστήμιο Αθηνών;

Δήλωσε τη συμμετοχή σου στο StartUp Career Day που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 6 Μαρτίου 2020 στο Σεράφειο Δήμου Αθηναίων (Πειραιώς 160, Αθήνα). Πρόκειται για τη μοναδική Ημέρα Καριέρας που σε φέρνει σε επαφή με δυναμικές StartUps!

Την εκδήλωση συνδιοργανώνουν η Μονάδα Καινοτομίας και Επιχειρηματικότητας (ΜοΚΕ) του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών, η CollegeLink, η Μονάδα Καινοτομίας και Επιχειρηματικότητας του Εθνικού Μετσόβιου Πολυτεχνείου και το InnovinAgri του Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθηνών.

Στο StartUp Career Day θα έχεις την ευκαιρία:

• να πραγματοποιήσεις συνεντεύξεις με πολλές επιτυχημένες αλλά και ανερχόμενες StartUps
  • να παρακολουθήσεις workshops σε παράλληλα sessions
  • να μάθεις τα μυστικά ενός καλού CV, κ.α

Για περισσότερες πληροφορίες και δηλώσεις συμμετοχής ακολούθησε το σύνδεσμο εδώ