Προκηρύξεις Δύο Θέσεων Μεταδιδακτορικής Έρευνας στο Τμήμα Οικονομικής Επιστήμης

Το Τμήμα Οικονομικής Επιστήμης του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών αποφάσισε, κατά την συνεδρίαση της 1ης Συνέλευσης της 6/9/2024 την προκήρυξη για την πλήρωση μίας άμισθης θέσης υποψήφιου Μεταδιδακτορικού Ερευνητή στο γνωστικό πεδίο “Μπεϋζιανές στατιστικές και οικονομετρικές μέθοδοι για την ανίχνευση ανωμαλιών σε γράφους” και μίας άμισθης θέσης υποψήφιου Μεταδιδακτορικού Ερευνητή στο γνωστικό πεδίο «Εφαρμογές οικονομετρίας στη διαχείριση χαρτοφυλακίων περιουσιακών στοιχείων».

Η καταληκτική ημερομηνία υποβολής των αιτήσεων είναι η 18/09/2024, ημέρα Τετάρτη. Η αίτηση και τα λοιπά δικαιολογητικά μπορούν να υποβληθούν μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου postgrad_ses@aueb.gr ή στη Γραμματεία Μεταπτυχιακών & Διδακτορικών Σπουδών της Σχολής Οικονομικών Επιστημών (Ευελπίδων 47α & Λευκάδος 33, 9ος όροφος, γραφ. 908-909), μόνο κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας και ραντεβού κατά τις εργάσιμες ημέρες, τηλ. 210 8203644.