Προκήρυξη Τριών (3) Θέσεων Εντεταλμένων Διδασκόντων του Τμήματος Οικονομικής Επιστήμης της Σχολής Οικονομικών Επιστημών του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών

O Πρόεδρος του Τμήματος Οικονομικής Επιστήμης του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών προκηρύσσει την πλήρωση τριών (3) θέσεων Εντεταλμένων Διδασκόντων του Τμήματος Οικονομικής Επιστήμης, της Σχολής Οικονομικών Επιστημών, κατά το Χειμερινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2024-2025, στα γνωστικά αντικείμενα:

• ΙΣΤΟΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΣΚΕΨΗΣ για την αυτοδύναμη διδασκαλία του ομοειδούς υποχρεωτικού μαθήματος, 5ου εξαμήνου του ακαδημαϊκού έτους 2024-2025, στους φοιτητές του Τμήματος Οικονομικής Επιστήμης.
  • ΙΣΤΟΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΘΕΩΡΙΩΝ για την αυτοδύναμη διδασκαλία του ομοειδούς υποχρεωτικού μαθήματος, 5ου εξαμήνου του ακαδημαϊκού έτους 2024-2025, στους φοιτητές του Τμήματος Διεθνών και Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών.
  • ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΤΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ για την αυτοδύναμη διδασκαλία του ομοειδούς μαθήματος της Κατεύθυνσης Οικονομικής Επιχειρήσεων και Χρηματοοικονομικής, 5ου εξαμήνου του ακαδημαϊκούέτους 2024-2025, στους φοιτητές του Τμήματος Οικονομικής Επιστήμης.

Οι ενδιαφερόμενοι, καλούνται να αποστείλουν, με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο, μέχρι τις 26 Ιουλίου 2024, ημέρα Παρασκευή, στην ηλεκτρονική διεύθυνση της Γραμματείας του Τμήματος econ@aueb.gr, τηλ.2108203 416, τα αναφερθέντα στην προκήρυξη απαιτούμενα δικαιολογητικά.

Το πλήρες κείμενο της Προκήρυξης είναι διαθέσιμο εδώ.