Προκήρυξη για την Πλήρωση της Θέσης του Διευθυντή του Εργαστηρίου Οικονομετρίας του Τμήματος Οικονομικής Επιστήμης της Σχολής Οικονομικών Επιστημών του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών

Ο Πρόεδρος του Τμήματος Οικονομικής Επιστήμης, της Σχολής Οικονομικών Επιστημών του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών αποφασίζει την προκήρυξη για την πλήρωση της θέσης του Διευθυντή του Εργαστηρίου Οικονομετρίας του Τμήματος Οικονομικής Επιστήμης, της Σχολής Οικονομικών Επιστημών του Οικονομικού Πανεπιστήμίου Αθηνών.

Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι να υποβάλουν στη Γραμματεία του Τμήματος Οικονομικής Επιστήμης την υποψηφιότητά τους, μέσα σε αποκλειστική προθεσμία δέκα (10) εργάσιμων ημερών, από την επομένη της ημερομηνίας της κοινοποίησης της προκήρυξης ήτοι από 10.12.2021 έως 24.12.2021.

Μαζί με την αίτηση, οι κ.κ. υποψήφιοι πρέπει να υποβάλουν ενημερωμένο βιογραφικό σημείωμα σε ένα (1) αντίτυπο.

Η αίτηση υποψηφιότητας και το βιογραφικό σημείωμα θα πρέπει να αποσταλούν και ηλεκτρονικά στη διεύθυνση: ira@aueb.gr.