Εξ Αποστάσεως Εξέταση του Μαθήματος "Οικονομικά του Περιβάλλοντος"

Η εξέταση του μαθήματος «Οικονομικά του Περιβάλλοντος» την Πέμπτη 10/9/2020, 18:00 – 19:40, θα πραγματοποιηθεί εξ αποστάσεως.

Η εξέταση θα αποτελείται από 20 ερωτήσεις πολλαπλής επιλογής, χωρίς αρνητική βαθμολογία.

Όλες οι ερωτήσεις θα απορρέουν από το υλικό του μαθήματος που υπάρχει ήδη στο eclass.

Φοιτητές που δε διαθέτουν τον απαιτούμενο εξοπλισμό για εξ΄ αποστάσεως εξέταση να ενημερώσουν το αργότερο έως και την Τρίτη 8/9 το remote-deos@aueb.gr

Ο απαιτούμενος εξοπλισμός είναι: (α) υπολογιστής συνδεδεμένος στο Διαδίκτυο με Firefox/Edge/Chrome/Safari και (β) υπολογιστής ή κινητό τηλέφωνο με κάμερα/μικρόφωνο/ακουστικά-ηχεία και Microsoft Teams.

Διαβάστε προσεκτικά τον Οδηγό ταυτοποίησης φοιτητών για εξ αποστάσεως γραπτές εξετάσεις - 2η έκδοση

Επίσης δείτε τη λίστα φοιτητών/τριών που δήλωσαν ότι θα συμμετέχουν στις εξετάσεις του μαθήματος.