Προκήρυξη Εκλογών για την Ανάδειξη Αντιπροέδρου του Τμήματος Οικονομικής Επιστήμης της Σχολής Οικονομικών Επιστημών του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών

Ο Πρύτανης του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών προκηρύσσει εκλογές για την ανάδειξη Αντιπροέδρου του Τμήματος Οικονομικής Επιστήμης της Σχολής Οικονομικών Επιστημών του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών, με θητεία έως 31/08/2025, οι οποίες θα πραγματοποιηθούν την 29η Ιουλίου 2024, ημέρα Δευτέρα από 10:00 έως 14:00 μέσω εκλογικής διαδικασίας με ηλεκτρονική ψήφο με χρήση του συστήματος «Ψηφιακή Κάλπη ΖΕΥΣ».

Υποψηφιότητες για το αξίωμα του Αντιπροέδρου του Τμήματος Οικονομικής Επιστήμης υποβάλλονται αποκλειστικά ηλεκτρονικά έως και την 22α Ιουλίου 2024 ημέρα Δευτέρα και ώρα 14:00, στην ηλεκτρονική διεύθυνση protocol@aueb.gr.

Το πλήρες κείμενο της Προκήρυξης είναι διαθέσιμο εδώ.