Διάκριση στο φοιτητικό διαγωνισμό L'Oreal Brandstorm

Διάκριση στο φοιτητικό διαγωνισμό L'Oreal Brandstorm σε εθνικό επίπεδο.

Το τμήμα Μ&Ε σας εύχεται ολόψυχα Καλή Επιτυχία!

Και λίγα λόγια από τους ίδιους τους νικητές:

Είμαστε οι A for Athens και όχι ουδέ μία σχέση έχουμε με το γνωστό bar! Το Βrandstorm 2013 by L’Oreal, είναι για εμάς μια μεγάλη πρόκληση. Είναι ένα στοίχημα με τους εαυτούς μας, ότι μπορούμε να εφαρμόσουμε όλα εκείνα που μαθαίνουμε αυτά τα χρόνια αποτελεσματικά. Είναι ένα project ιδιαίτερα απαιτητικό, τόσο σε χρόνο, όσο και σε ικανότητες... ψυχικές! Τους τελευταίους 5 μήνες μαθαίνουμε να βρίσκουμε τρόπους να ξεπερνάμε, τις πάσης φύσης δυσκολίες που εμφανίζονται και να καταφέρνουμε πράγματα που μας φαίνονταν αδύνατα μόλις μέρες πριν. Είμαστε ιδιαίτερα ικανοποιημένοι, διότι τόσο στον ημιτελικό όσο και στον τελικό, αποδώσαμε στο 100% και είχαμε το θετικό αποτέλεσμα που επιθυμούσαμε, να εκπροσωπήσουμε την Ελλάδα στον παγκόσμιο τελικό, τον Ιούνιο στο Παρίσι!

Θέλουμε να ευχαριστήσουμε θερμά τους φίλους μας και όλους εκείνους που μας βοηθούν και μας υποστηρίζουν όλο αυτό το διάστημα και ιδιαιτέρως τους «συναγωνιστές» μας, για την εξαιρετική τους προσπάθεια. Χωρίς τους καλύτερους για αντίπαλους, η νίκη μας δε θα είχε την ίδια αξία!

Rendez-vous à Paris!

The A for Athens Team