Seminar in Business Ethics and Professional Standards

Ανακοινώνεται ότι το Τμήμα Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής διοργανώνει Seminar in Business Ethics and Professional Standards, το οποίο θα διεξαχθεί το Σάββατο 19-11-2022, 9-12, δια ζώσης, στο κτίριο της Ευελπίδων 47Α & Λευκάδος 33, 8ος όροφος, αίθουσα 802.

Το σεμινάριο είναι απαραίτητο για όσους φοιτητές επιθυμούν αργότερα να λάβουν την πιστοποίηση CFA.

Όσοι φοιτητές ενδιαφέρονται οφείλουν να δηλώσουν την επιθυμία τους να συμμετάσχουν στο σεμινάριο στέλνοντας μήνυμα με τα στοιχεία τους στο accfin@aueb.gr, το αργότερο μέχρι και την Τετάρτη 9-11-2022.

Προσοχή: Συμμετοχή μπορούν να δηλώσουν οι φοιτητές που βρίσκονται από το 4ο έτος και πάνω και μόνο όσοι δεν έχουν ήδη εξεταστεί επιτυχώς στο μάθημα «Επιχειρηματική Ηθική».